Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 30 x 22 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 19,3 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty ścianka czołowa | Uchwyty zamknięte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Pojemność | 20 litrów |
| Ciężar | 1,3 kg |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | szary błękitny podobne RAL 7001 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Szablon otworów na zawias
Wersja drukowana
Pojemnik modułowy
Akcesoria


Wkładki piankowe z wyjmowanymi kostkami do pojemników Euro
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
od 196,90 zł


Pokrywa nakładana do pojemników Euro
DE 43
DE 43
od 15,48 zł



