Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 60 x 40 x 32 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 57 x 37 x 31,5 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 30,3 cm |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Uchwyty ścianka czołowa | Uchwyty zamknięte |
| Uchwyty ścianka boczna | Uchwyty zamknięte |
| Pojemność | 66 litrów |
| Ciężar | 2,41 kg |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | szary błękitny podobne RAL 7001 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Szablon otworów na zawias
Instrukcja montażu
Wersja drukowana
Akcesoria


Wkładki piankowe z wyjmowanymi kostkami do pojemników Euro
EG S SEWW 64/32
EG S SEWW 64/32
od 455,65 zł


Pokrywa nakładana do pojemników Euro
DE 64
DE 64
od 19,07 zł



