Ilustracja przedstawia opcjonalne akcesoria
Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 120 x 80 x 100 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 111 x 71 x 82 cm |
| Wykonanie | Dno i boki zamykane 4 stopki |
| Materiał | 1A-Nowy materiał HD-PE |
| Pojemność | 700 litrów |
| Ciężar | 43,62 kg |
| Zauważyć | Nieodpowiednie do płynów |
| Uwaga | Uchwyt na etykiety ETA5 nie jest objęty zakresem dostawy |
| Kolor | Podstawa, Przednie i ściana boczna: szary błękitny podobne RAL 7001 Elementy montażowe takie jak rygiel obrotowy, zawias: czerwień kubańska podobne RAL 3020 Stopki: czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Usuń ściankę boczną
Montaż — klapy dostępowe
Montaż — uchwyt do etykiet
Usuń ściankę czołową
Usuń nóżki
Wersja drukowana
Pojemnik modułowy
Akcesoria


Pokrywa nakładana do pojemników Big Box
DE 1208 BB
DE 1208 BB
od 187,11 zł


Uchwyty na etykiety
ETA5
ETA5
od 13,04 zł













