Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 60 x 40 x 32 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 56,7 x 36,7 x 30 cm |
| Wysokość składowania | 31,2 cm |
| Wysokość po złożeniu | 8 cm |
| Wysokość składowania po złożeniu | 7,2 cm |
| Pojemność | 62 litrów |
| Ciężar | 4,12 kg |
| Materiał | ESD PP |
| Kolor | czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
| Właśc. oporność czynna* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
| Właściwości antyelektrostatyczne* | 10³ < 10¹⁰ Ohm |
* Wskazówka: informujemy, że ze względu na występujący w procesie produkcji przepływ materiału gotowy produkt może wykazywać różne właściwości elektryczne.
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana









