Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 30 x 22 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 36,5 x 26,5 x 20 cm |
| Wysokość składowania | 21,5 cm |
| Wysokość po złożeniu | 7,7 cm |
| Wysokość składowania po złożeniu | 7,2 cm |
| Wykonanie dna | Wzmocnione, Zamknięte |
| Pojemność | 19 litrów |
| Ciężar | 1,95 kg |
| Materiał | PP |
| Kolor | Rama i dno: szary antracytowy podobne RAL 7016 Przednie i ściana boczna, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Uchwyt do uruchamiania: czerwień kubańska podobne RAL 3020 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Montaż — pokrywa
Montaż — pojemniki składane
Wersja drukowana







