Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 80 x 60 x 44 cm |
| Wymiary wewnętrzne na dole dł. x szer. | 68,5 x 50,3 cm |
| Wymiary wewnętrzne u góry dł. x szer. | 74,2 x 56,1 cm |
| Wymiar wewnętrzny, wysokość | 37,8 cm |
| Ciężar | 8,29 kg |
| Pojemność | 142,6 litrów |
| Kolor | niebieski średni podobne RAL 5015 |
| Materiał | PP |







