Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 120 x 100 x 122 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 111 x 91 x 103 cm |
| Materiał | 1A-Nowy materiał |
| Wykonanie | z 3 płozami, z pokrywą, gładka powierzchnia ścian wewnątrz i na zewnątrz |
| Pokrywa | tak |
| Pojemność | 1 000 litrów |
| Ciężar | 74,5 kg |
| Zauważyć | Nieodpowiednie do płynów |
| Kolor | Podstawa, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Elementy montażowe takie jak rygiel obrotowy, zawias: czerwień kubańska podobne RAL 3020 płozy: czarny ostrzegawczy podobne RAL 9017 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Akcesoria
Części zamienne


Płoza zewnętrzna
KU-A
KU-A
od 39,47 zł


Płoza środkowa
KU-M
KU-M
od 68,63 zł








