Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 15,6 x 9 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 37,1 x 13,8 x 8,8 cm |
| Wewnętrzna wysokość użytkowa przy składowaniu | 8,1 cm |
| Otwór wzierny/wyjmowania S x W | 10,7 x 4,7 cm |
| Miejsce na etykietę S x W | 9,7 x 4,3 cm |
| Pojemność | 4,7 litrów |
| Ciężar | 378 g |
| Materiał | PP |
| Kolor | niebieski średni podobne RAL 5015 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Akcesoria


Wkładane okienka RK
ES 1509
ES 1509
od 1,45 zł


Rozdzielacz poprzeczny RK
QT 1509
QT 1509
od 3,25 zł


Pokrywa przeciwkurzowa RK
SD 4156
SD 4156
od 14,84 zł






