Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 120 x 40 x 16,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 3,8 + 11 cm |
| Wysokość składowania | 16,5 cm |
| Ciężar | 7,7 kg |
| Pojemność | 57 litrów |
| Zamek | Bez zamka |
| Liczba uchwytów | 3 uchwyty |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku, 2 uchwyty na przodzie |
| Wyposażenie | Obicia z pianki z wypustkami |
| Liczba kół | 2 |
| Materiał | PP |
| Certyfikat | IP67, UN |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


bez wyposażenia
od 529,27 zł


Obicie
od 1 262,57 zł


Obicie z sześciu stron
od 975,70 zł
Akcesoria


Zamek pasuje do walizki ochronnej
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 34,78 zł





