Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 120 x 40 x 16,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 3,8 + 11 cm |
| Wysokość składowania | 16,5 cm |
| Ciężar | 7,48 kg |
| Pojemność | 57 litrów |
| Zamek | Bez zamka |
| Liczba uchwytów | 3 uchwyty |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku, 2 uchwyty na przodzie |
| Wyposażenie | bez wyposażenia |
| Liczba kół | 2 |
| Materiał | PP |
| Certyfikat | IP67, UN |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


Obicie
od 971,18 zł


Obicie z sześciu stron
od 1 268,48 zł


Obicia z pianki z wypustkami
od 931,65 zł
Akcesoria


Wkład do klapy z pianki PU z wypustkami do CP 124
CP SEDNW 124
CP SEDNW 124
od 149,78 zł


Wkład piankowy miękka pianka pasujące do walizek transportowych
CP S SEW 12416
CP S SEW 12416
od 364,19 zł


Zamek pasuje do walizki ochronnej
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 34,78 zł






