Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 30 x 16,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 3,9 + 11,1 cm |
| Wysokość składowania | 16,5 cm |
| Ciężar | 2,52 kg |
| Pojemność | 12 litrów |
| Zamek | Bez zamka |
| Liczba uchwytów | 1 uchwyt |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku |
| Wyposażenie | Obicie obwodowe z przegródkami |
| Materiał | PP |
| Certyfikat | IP67, UN |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


bez wyposażenia
od 204,09 zł


Obicie z sześciu stron
od 453,74 zł


Obicie obwodowe
od 303,15 zł


Obicia z pianki z wypustkami
od 444,23 zł
Akcesoria


Pas naramienny z 2 karabińczykami
CP SG R
CP SG R
od 163,57 zł


Zamek pasuje do walizki ochronnej
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 34,78 zł





