Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 30 x 16,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 3,9 + 11,1 cm |
| Wysokość składowania | 16,5 cm |
| Ciężar | 1,98 kg |
| Pojemność | 12 litrów |
| Zamek | Bez zamka |
| Liczba uchwytów | 1 uchwyt |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku |
| Wyposażenie | bez wyposażenia |
| Materiał | PP |
| Certyfikat | IP67, UN |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


Obicie z sześciu stron
od 349,06 zł


Obicie obwodowe
od 394,10 zł


Obicie obwodowe z przegródkami
od 359,32 zł


Obicia z pianki z wypustkami
od 444,23 zł
Akcesoria


Wkład do klapy z pianki PU z wypustkami do CP 43
CP SEDNW 43
CP SEDNW 43
od 33,33 zł


Wkładki okalające pasujące do walizek transportowych
CP SERP 4316
CP SERP 4316
od 50,14 zł


Zamek pasuje do walizki ochronnej
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 34,78 zł






