Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 4,8 + 21,1 cm |
| Wysokość składowania | 27,5 cm |
| Ciężar | 4,23 kg |
| Pojemność | 46 litrów |
| Zamek | Bez zamka |
| Liczba uchwytów | 1 uchwyt |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku |
| Wyposażenie | bez wyposażenia |
| Materiał | PP |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


Obicie z sześciu stron
od 584,33 zł


Obicie obwodowe
od 639,46 zł


Obicie obwodowe z przegródkami
od 601,78 zł


Wkładka amortyzacyjna
od 1 492,91 zł


Wkładka amortyzacyjna T
od 1 105,72 zł


Obicia z pianki z wypustkami
od 765,82 zł
Akcesoria


Wkład do klapy z pianki PU z wypustkami do CP 64
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
od 60,22 zł


Wkładki okalające pasujące do walizek transportowych
CP SERP 6427/6433
CP SERP 6427/6433
od 122,65 zł


Wkładka amortyzacyjna pasująca do walizki ochronnej
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
od 915,54 zł






