Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 4,8 + 21,1 cm |
| Wysokość składowania | 27,5 cm |
| Ciężar | 4,87 kg |
| Pojemność | 46 litrów |
| Zamek | Bez zamka |
| Liczba uchwytów | 3 uchwyty |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku, 2 uchwyty na przodzie |
| Wyposażenie | Obicie obwodowe |
| Materiał | PP |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


bez wyposażenia
od 420,35 zł


Obicie z sześciu stron
od 892,82 zł


Obicie obwodowe z przegródkami
od 704,20 zł


Wkładka amortyzacyjna
od 1 626,12 zł


Wkładka amortyzacyjna T
od 1 208,20 zł


Obicia z pianki z wypustkami
od 898,96 zł
Akcesoria


Pas naramienny z 2 karabińczykami
CP SG R
CP SG R
od 163,57 zł


Zamek pasuje do walizki ochronnej
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 34,78 zł





