Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 40 x 30 x 16,8 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Głębokość pokrywy i dna | 3,9 + 11,1 cm |
| Wysokość składowania | 16,5 cm |
| Ciężar | 2,18 kg |
| Pojemność | 12 litrów |
| Zamek | z 2 jednocześnie zamykającymi się zamkami |
| Liczba uchwytów | 1 uchwyt |
| Wersja uchwytów | 1 uchwyt na boku |
| Wyposażenie | Obicia z pianki z wypustkami |
| Materiał | PP |
| Certyfikat | IP67, UN |
| Kolor | Krwisty pomarańczowy podobne RAL 2002 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana
Konfiguracje


bez wyposażenia
od 212,50 zł


Obicie z sześciu stron
od 461,45 zł


Obicie obwodowe
od 308,95 zł


Obicie obwodowe z przegródkami
od 476,75 zł
Akcesoria


Pas naramienny z 2 karabińczykami
CP SG R
CP SG R
od 163,57 zł





