Szczegóły
| Składające się z: | Wiadra z pokrywą, Uchwyt z tworzywa sztucznego |
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 39,4 x 29,4 x 24,7 cm |
| Wymiar wewnętrzny, wysokość | 22,7 cm |
| Ciężar | 849 g |
| Kolor | biały beskidzki podobne RAL 9016 |
| ISO-Pojemność | 20 litrów |
| Uchwytu | Uchwyt z tworzywa sztucznego |
| Pokrywa | z pokrywa |
| Materiał | PP |


