Podrobnosti
| Zunanje mere D x Š x V | 30 x 11,7 x 9 cm |
| Notranje mere D x Š x V | 27,1 x 9,9 x 8,8 cm |
| Uporabna notranja višina v skladu | 8,1 cm |
| Kontrolna/odvzemna odprtina Š x V | 7,6 x 4,7 cm |
| Polje za etiketo Š x V | 6,6 x 4,3 cm |
| Prostornina | 2,4 l |
| Masa | 255 g |
| Material | PP |
| Barva | Nebeško modra podobno RAL 5015 |
Informacije o izdelku
Informacije o varnosti in skladnosti izdelka
Natisnjena različica
Pribor


Vtična okenca RK
ES 109
ES 109
od 0,33 €


Prečni predelki RK
QT 109
QT 109
od 0,47 €


Protiprašni pokrovi RK
SD 3117
SD 3117
od 1,95 €






