Podrobnosti
| Rozmery D x Š x V | 80 x 60 x 13,7 cm |
| Horné poschodie | perforované |
| Prevedenie | S 6 nohami |
| Prerušený zaisťovací okraj | vonkajšie aretovanie 7 mm |
| Hmotnosť | 2,96 kg |
| Tolerancia ± | 10% |
| Materiál | HD-PE |
| Farba | Dopravná čierna podobné RAL 9017 |
| Odkaz | nie sú vhodné pre vysoké regále |
Informácie o produkte
Informácie o bezpečnosti a zhode výrobku
Verzia pre tlač




