Podrobnosti
| Pozostáva z | Vedrá s vekom, plastové držadlo |
| Vonk. rozmery D x Š x V | 37,1 x 23,9 x 20,8 cm |
| Vnútorný rozmer, výška | 19 cm |
| Hmotnosť | 555 g |
| Farba | Dopravná biela podobné RAL 9016 |
| ISO-Objem | 12,8 liter |
| Držadla | plastové držadlo |
| Veko | s veko |
| Materiál | PP |


