Detaily
| Skládá se z | Kbelíky s víkem, plastové držadlo |
| Vnější rozměry D x Š x V | 28,5 x 19,7 x 14,8 cm |
| Vnitřní rozměr výška | 13,3 cm |
| hmotnost | 261 g |
| Barva | Dopravní bílá podobný RAL 9016 |
| ISO-objem | 5,6 litru |
| Držadla | plastové držadlo |
| Víka | s víkem |
| materiál | PP |


