Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 40 x 30 x 16,8 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 34,8 x 22,9 x 15 cm |
| Hloubka víko + dno | 3,9 + 11,1 cm |
| stohovací výška | 16,5 cm |
| hmotnost | 2,13 kg |
| objem | 12 litru |
| Zámek | bez zámku |
| Rukojeti – počet | 1 rukojeť |
| Rukojeť – provedení | 1 rukojeť na boční straně |
| Výbava | Celoobvodové polstrování |
| materiál | PP |
| Certifikace | IP67, UN |
| Barva | Krvavě oranžová podobný RAL 2002 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Konfigurace


nevybavené
od 894,56 Kč


Výplňové polstrování
od 1 990,74 Kč


Celoobvodové polstrování s přihrádkami
od 1 576,55 Kč


Tlumicí molitan
od 1 948,99 Kč
Příslušenství


Ramenní popruh se 2 karabinami
CP SG R
CP SG R
od 718,40 Kč


Zámek do ochranného kufříku
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 152,74 Kč





