Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 60 x 40 x 27,8 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Hloubka víko + dno | 4,8 + 21,1 cm |
| stohovací výška | 27,5 cm |
| hmotnost | 4,87 kg |
| objem | 46 litru |
| Zámek | bez zámku |
| Rukojeti – počet | 3 rukojeti |
| Rukojeť – provedení | 1 rukojeť na boční straně, 2 rukojeti na čelní straně |
| Výbava | Celoobvodové polstrování |
| materiál | PP |
| Barva | Krvavě oranžová podobný RAL 2002 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Konfigurace


nevybavené
od 1 859,38 Kč


Výplňové polstrování
od 3 938,45 Kč


Celoobvodové polstrování s přihrádkami
od 3 106,26 Kč


Polstrovaná vložka
od 7 159,02 Kč


Polstrovaná vložka T
od 5 319,49 Kč


Tlumicí molitan
od 3 965,69 Kč
Příslušenství


Ramenní popruh se 2 karabinami
CP SG R
CP SG R
od 718,40 Kč


Zámek do ochranného kufříku
CP VHS TSA
CP VHS TSA
od 152,74 Kč





