Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 35 x 21 x 15 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 31,4 x 19 x 13,9 cm |
| Možný počet dělicích příček | 5 |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 15,2 x 9,2 cm |
| objem | 8,6 litru |
| hmotnost | 551 g |
| materiál | PP |
| Barva | Melounová žlutá podobný RAL 1028 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Zasunovací okénko SK
ES 4
ES 4
od 13,75 Kč


Příčné dělicí stěny SK
QT 4
QT 4
od 18,58 Kč


Víka proti prachu SK
SD 4
SD 4
od 73,83 Kč


Perforované etikety SK
PE SK 4
PE SK 4
od 698,79 Kč






