Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 50 x 31 x 30 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 45,5 x 28,1 x 29 cm |
| Možný počet dělicích příček | 8 |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 24 x 19,5 cm |
| objem | 38,2 litru |
| hmotnost | 1,57 kg |
| materiál | PP |
| Barva | Melounová žlutá podobný RAL 1028 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Zasunovací okénko SK
ES 5H
ES 5H
od 1,23 €


Příčné dělicí stěny SK
QT 5H
QT 5H
od 2,29 €


Víka proti prachu SK
SD 5
SD 5
od 4,27 €


Perforované etikety SK
PE SK 5
PE SK 5
od 27,45 €






