Detaily
| Vnější rozměry D x Š x V | 30 x 20 x 17 cm |
| vnitřní rozměry D x Š x V | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Kontrolní/odběrový otvor | Čelní strana |
| Pohledový/odběrní otvor Š x V | 11,4 x 10,8 cm |
| provedení | Dno a stěny uzavřené Uzavřené rukojeti |
| hmotnost | 549 g |
| materiál | PP |
| Informace o výrobku | V důsledku používání rozmanitých surovin se nelze vyhnout kolísání barevných odstínů |
| Barva | Stříbrošedá podobný RAL 7001 |
Informace o výrobku
Informace o bezpečnosti a shodě výrobku
Verze tisku
Příslušenství


Paletová víka pro euro přepravky
DE 32
DE 32
od 25,97 Kč





