Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 60 x 40 x 7,5 cm |
| Sisämitat P x L x K | 57 x 37 x 7 cm |
| Käytettävissä oleva sisäkorkeus pinottuna | 5,8 cm |
| Kahvat etupuoli | kiinni |
| Kahvat pitkittäissivu | kiinni |
| Paino | 1,17 kg |
| Sisältö | 15 litraa |
| Materiaali | ESD PP |
| Erit. ominaisvastus* | 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm |
| Väri | Musta samanlainen RAL 9017 |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
* Huomautus: Huomautamme, että työstömenetelmästä riippuvasta materiaalin virtaussuuntauksesta johtuen valmiissa osassa saattaa esiintyä erilaisia sähköisiä ominaisuuksia.
Tuotetiedot
Tarvikkeet


Sähköä johtavat ESD-kannet eurolaatikoille
ESD DE 64
ESD DE 64
alkaen 8,76 €



