Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Sisämitat P x L x K | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Taittokahva | ei mitään |
| Malli | Lukollinen |
| Kahvat | kiinni |
| Sivujen rakenne | suljettu |
| Lattiamalli | tasainen, suljettu |
| Tilavuus | 20 litraa |
| Paino | 2,13 kg |
| Materiaali | PP |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
| Väri | Säiliö, Kannet: Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 Saranat ja salvat: Antrasiitinharmaa samanlainen RAL 7016 |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Painettu versio
Tarvikkeet


Kuutiovaahtopehmusteet eurolaatikoihin
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
alkaen 46,99 €







