Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 60 x 40 x 43,5 cm |
| Sisämitat P x L x K | 57 x 37 x 40,7 cm |
| Käytettävissä oleva sisäkorkeus pinottuna | 40,7 cm |
| Sivujen rakenne | suljettu |
| Lattiamalli | tasainen, suljettu |
| Kahvat | kiinni |
| Kahvat pitkittäissivu | kiinni |
| Koostuu | 1x EG 64/42 HG BO 1x SD 64 |
| Tilavuus | 88 litraa |
| Paino | 3,78 kg |
| Materiaali | PP |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
| Väri | Säiliö, Kannet: Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 Saranat ja salvat: Musta samanlainen RAL 9017 |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Porauskuva saranaa
Kansien asennus
Painettu versio
Tarvikkeet


Kuutiovaahtopehmusteet eurolaatikoihin
EG S SEWW 64/42
EG S SEWW 64/42
alkaen 143,20 €


Kannen pehmusteet eurolaatikoihin
EG SEDW 64
EG SEDW 64
alkaen 10,32 €



