Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 60 x 40 x 9 cm |
| Sisämitat P x L x K | 57 x 37 x 6,3 cm |
| Käytettävissä oleva sisäkorkeus pinottuna | 6,3 cm |
| Sivujen rakenne | suljettu |
| Lattiamalli | tasainen, suljettu |
| Kahvat | kiinni |
| Kahvat pitkittäissivu | kiinni |
| Koostuu | 1x EG 64/75 HG BO 1x SD 64 |
| Tilavuus | 15 litraa |
| Paino | 1,82 kg |
| Materiaali | PP |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
| Väri | Säiliö, Kannet: Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 Saranat ja salvat: Musta samanlainen RAL 9017 |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Porauskuva saranaa
Kansien asennus
Painettu versio
Tarvikkeet


Kuutiovaahtopehmusteet eurolaatikoihin
EG S SEWW 64/75
EG S SEWW 64/75
alkaen 21,41 €


Kannen pehmusteet eurolaatikoihin
EG SEDW 64
EG SEDW 64
alkaen 10,32 €



