Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 30 x 20 x 17 cm |
| Sisämitat P x L x K | 27 x 17 x 16,5 cm |
| Käytettävissä oleva sisäkorkeus pinottuna | 15,5 cm |
| Sivujen rakenne | suljettu |
| Lattiamalli | tasainen, suljettu |
| Kahvat etupuoli | kiinni |
| Kahvat pitkittäissivu | kiinni |
| Tilavuus | 7,6 litraa |
| Paino | 650 g |
| Materiaali | PP |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
| Väri | Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 |




