Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 40 x 30 x 22 cm |
| Sisämitat P x L x K | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Käytettävissä oleva sisäkorkeus pinottuna | 19,3 cm |
| Sivujen rakenne | suljettu |
| Lattiamalli | tasainen, suljettu |
| Kahvat etupuoli | kiinni |
| Kahvat pitkittäissivu | kiinni |
| Tilavuus | 20 litraa |
| Paino | 1,3 kg |
| Materiaali | PP |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
| Väri | Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 |
Tuotetiedot
Tarvikkeet


Kuutiovaahtopehmusteet eurolaatikoihin
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
alkaen 45,88 €


Saranattomat kannet eurolaatikoihin
DE 43
DE 43
alkaen 3,35 €



