Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 60 x 40 x 7,5 cm |
| Sisämitat P x L x K | 57 x 37 x 7 cm |
| Käytettävissä oleva sisäkorkeus pinottuna | 5,8 cm |
| Sivujen rakenne | suljettu |
| Lattiamalli | tasainen, suljettu |
| Kahvat etupuoli | kiinni |
| Kahvat pitkittäissivu | kiinni |
| Tilavuus | 15 litraa |
| Paino | 1,02 kg |
| Materiaali | PP |
| Tuoteohje | Raaka-aineesta johtuen värivaihteluita ei voida välttää |
| Väri | Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 |
Tuotetiedot
Tarvikkeet


Kuutiovaahtopehmusteet eurolaatikoihin
EG S SEWW 64/75
EG S SEWW 64/75
alkaen 21,41 €


Saranattomat kannet eurolaatikoihin
DE 64
DE 64
alkaen 4,49 €



