Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 61,6 x 41,6 x 17,2 cm |
| Malli Pyörät | 2 ohjauksen pyörät, 2 ohjaus pyörät lankasuojalla |
| Materiaali | ABS |
| Materiaali Pyörät | PA |
| Ø Pyörät | 10 cm |
| Väri | Liikennemerkin punainen samanlainen RAL 3020 |
| Paino | 3,44 kg |
| Ohje | Tuotannosta johtuen värissä voi olla väriraitoja |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Painettu versio



