Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 80 x 60 x 44,3 cm |
| Sisämitat P x L x K | 70,7 x 50,7 x 39,3 cm |
| Malli | 2 rullaa ja teleskooppikahva |
| Kansi+pohja, syvyys | 5,8 + 33,5 cm |
| Pinoamiskorkeus | 44 cm |
| Paino | 10,29 kg |
| Tilavuus | 150 litraa |
| Lukko | ilman lukkoa |
| Kahvojen määrä | 2 kahvaa |
| Kahva toteutus | 2 kahvaa etupuolella |
| Täytetty | Täyttämättömänä |
| Materiaali | PP |
| Sertifiointi | IP67, UN |
| Väri | Verenoranssi samanlainen RAL 2002 |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Painettu versio
Määritykset


Verhoilu
alkaen 377,47 €


Pehmeä kuvioitu vaahtomuovipehmuste
alkaen 517,71 €


Profiloitu vaahtomuovi
alkaen 398,69 €
Tarvikkeet


PU-nyppyvaahto kansisisäke CP 86:lle
CP SEDNW 86
CP SEDNW 86
alkaen 30,90 €


Vaahtosisäke pehmovaahto sopii suojalaukulle
CP S SEW 8644
CP S SEW 8644
alkaen 141,09 €


Lukko soveltuu suojakoteloille
CP VHS TSA
CP VHS TSA
alkaen 7,53 €





