Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 60 x 40 x 27,8 cm |
| Sisämitat P x L x K | 51,8 x 31,8 x 25,9 cm |
| Kansi+pohja, syvyys | 4,8 + 21,1 cm |
| Pinoamiskorkeus | 27,5 cm |
| Paino | 4,23 kg |
| Tilavuus | 46 litraa |
| Lukko | ilman lukkoa |
| Kahvojen määrä | 1 kahva |
| Kahva toteutus | 1 kahva pitkällä sivulla |
| Täytetty | Täyttämättömänä |
| Materiaali | PP |
| Väri | Verenoranssi samanlainen RAL 2002 |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Painettu versio
Määritykset


Pehmeä kuvioitu vaahtomuovipehmuste
alkaen 134,42 €


Ympäröivä pehmuste
alkaen 148,73 €


Ympäröivä ja osioitu pehmuste
alkaen 138,20 €


Pehmuste
alkaen 333,52 €


Pehmuste T
alkaen 247,31 €


Profiloitu vaahtomuovi
alkaen 176,08 €
Tarvikkeet


PU-nyppyvaahto kansisisäke CP 64:lle
CP SEDNW 64
CP SEDNW 64
alkaen 14,27 €


Täyspehmuste sopii suojalaukulle
CP SERP 6427/6433
CP SERP 6427/6433
alkaen 29,64 €


Pehmuste soveltuu suojakoteloille
CP PET 6427/6433
CP PET 6427/6433
alkaen 198,23 €






