Tiedot
| Ulkomitat P x L x K | 60 x 40 x 32 cm |
| Sisämitat P x L x K | 56,7 x 36,7 x 30 cm |
| Pinoamiskorkeus | 31,2 cm |
| Korkeus kokoon taitettuna | 8 cm |
| Pinoamiskorkeus kokoon taitettuna | 7,2 cm |
| Lattiamalli | vahvistettu, suljettu |
| Tilavuus | 62 litraa |
| Paino | 3,72 kg |
| Materiaali | PP |
| Väri | Runko ja pohja: Antrasiitinharmaa samanlainen RAL 7016 Etu-ja sivuseinämän, Kannet: Hopeanharmaa samanlainen RAL 7001 Käyttökahva: Liikennemerkin punainen samanlainen RAL 3020 |
Tuotetiedot
Tuoteturvallisuuden ja vaatimustenmukaisuuden tiedot
Kansien asennus
Taitettavien laatikoiden asennus
Painettu versio







