Részletek
| Külső méret H x S x M | 30 x 20 x 13,5 cm |
| Belső méret H x S x M | 27 x 17 x 9,7 cm |
| Hasznosítható belmagasság a rakatban | 9,7 cm |
| Oldalkivitel | zárt |
| Aljzatos kivitel | sima, zárt |
| Markolatok | zárt |
| Súly | 810 g |
| Ktérfogat | 4,45 liter |
| Anyaga | PP |
| Gyártási megjegyzés | A nyersanyagok miatt a színbeli eltérések elkerülhetetlenek. |
| Szín | Doboz, Fedél: ezüst-szürke hasonló RAL 7001 Zsanérok és reteszek, Koffermarkolat: forgalmi-fekete hasonló RAL 9017 |
| Alkatrészei | 1x ED 32/12 HG 1x E KG G |


