Részletek
| Méretek (megtöltve) h x sz x m | 80 x 60 x 85 cm |
| Töltőnyílás | 2" belső menet zárral |
| Kifolyó szerelvény | 2" S60 külső menet szeleppel |
| Ktérfogat | 250 liter |
| Súly | 840 g |
| Anyaga | LDPE |
| Anyagvastagság | 0,18 mm |
| Szállítási terjedelem | karral |
| Illeszkedik a | Összecsukható IBC / Bag in Box-rendszer |
Termékinformáció
Tartozékok


IBC Tartozékok
A1
A1
induló ár 20,29 EUR


IBC Tartozékok
A2
A2
induló ár 14,95 EUR


IBC Tartozékok
A3
A3
induló ár 23,51 EUR


IBC Tartozékok
A4
A4
induló ár 14,95 EUR


IBC Tartozékok
A5
A5
induló ár 75,29 EUR


IBC Tartozékok
A6
A6
induló ár 82,82 EUR


IBC Tartozékok
V50
V50
induló ár 120,46 EUR
