Részletek
| Tartalmaz | Fedeles vödör, Műanyag fül |
| Külső méret H x S x M | 39,4 x 29,4 x 21,1 cm |
| Belső méret, magasság | 19 cm |
| Súly | 749 g |
| Szín | forgalmi-fehér hasonló RAL 9016 |
| ISO-Ktérfogat | 17 liter |
| Kengyel | Műanyag fül |
| Fedél | fedél |
| Anyaga | PP |
| Tartalmaz | Fedeles vödör, Műanyag fül |
| Külső méret H x S x M | 39,4 x 29,4 x 21,1 cm |
| Belső méret, magasság | 19 cm |
| Súly | 749 g |
| Szín | forgalmi-fehér hasonló RAL 9016 |
| ISO-Ktérfogat | 17 liter |
| Kengyel | Műanyag fül |
| Fedél | fedél |
| Anyaga | PP |
Konfigurálja a kívánt cikket igényeinek megfelelően:
Válassza ki a kívánt színt/színeket a cikk egyes komponenseihez.