Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 120 x 40 x 16,8 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 112,7 x 32,7 x 14,8 cm |
| Lokk+bunn dybde | 3,8 + 11 cm |
| Stablehøyde | 16,5 cm |
| Vekt | 7,82 kg |
| Volum | 57 liter |
| Lås | med fire låser med samme låsemekanisme |
| Antall håndtak | 3 håndtak |
| Utførelse håndtak | 1 håndtaket på langsiden, 2 håndtak på forsiden |
| Utstyr | Eggekartongskum |
| Antall hjul | 2 |
| Materiale | PP |
| Sertifisering | IP67, UN |
| Farge | Blodoransje lignende RAL 2002 |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon
Konfigurasjoner


Uten utstyr
fra 1 216,18 kr


Polstring
fra 2 760,07 kr


Terningformet polstring
fra 2 132,60 kr





