Detaljer
| Utvendige mål (uten låsesystem) L x B x H | 80 x 60 x 93 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 74 x 54 x 64 cm |
| Utførelse | Bunn og sider uten hull 4 ben 2 låsehengsler SA med lokk |
| Materiale | 1 A nytt materiale HD-PE |
| Vekt | 18,93 kg |
| Volum | 250 liter |
| Merknad | Ikke egnet for væsker |
| Sidevegg | Kun mulig med 2" gjengeskjæring |
| Farge | Base: Sølvgrå lignende RAL 7001 føtter: Svart lignende RAL 9017 |
| Angrerett | På grunn av det skreddersydde produktet har du ingen angrerett i henhold til § 312g, 2. ledd nr. 1 BGB. |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon






