Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 120 x 80 x 79 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 111 x 71 x 61 cm |
| Utførelse | Bunn og sider uten hull 4 ben |
| Materiale | 1 A nytt materiale HD-PE |
| Volum | 535 liter |
| Vekt | 29,79 kg |
| Merknad | Ikke egnet for væsker |
| Farge | Base: Sølvgrå lignende RAL 7001 føtter: Svart lignende RAL 9017 |
| Stablehøyde | 76 cm |
Produktinformasjon
Tilbehør


Lokk for BigBox-beholdere
DE 1208 BB
DE 1208 BB
fra 387,51 kr




