Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 120 x 80 x 79 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 111 x 71 x 61 cm |
| Utførelse | Bunn og sider uten hull 3 meier |
| Materiale | 1 A nytt materiale HD-PE |
| UN-godkjenning | 11H2/Y/*/H/AUER-3295-24-OKF/1800/500 * = Produksjonsmåned, år UN-klistremerke løst vedlagt for selvpåføring |
| Volum | 535 liter |
| Vekt | 40,32 kg |
| Merknad | Ikke egnet for væsker |
| Farge | Base: Sølvgrå lignende RAL 7001 meier: Svart lignende RAL 9017 |
| Stablehøyde | 76 cm |
Produktinformasjon
Reservedeler


Yttermeie
KU-A
KU-A
fra 96,28 kr


Midtmeie
KU-M
KU-M
fra 166,62 kr




