Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 31,1 x 23,3 x 13,6 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Vippehåndtak | ingen |
| Utførelse | uten lås |
| Håndtak | lukkede |
| Sideutførelse | uten hull |
| Bunnutførelse | glatt, uten hull |
| Volum | 5,3 liter |
| Vekt | 633 g |
| Materiale | PP |
| Produksjonsmerknad | Avhengig av råstoffer er fargesvingninger ikke til å unngå |
| Farge | Beholder, Lokk: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hengsler og kroker: Antrasittgrå lignende RAL 7016 |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon






