Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 41,1 x 32,8 x 23,6 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Vippehåndtak | ingen |
| Utførelse | med lås |
| Håndtak | lukkede |
| Sideutførelse | uten hull |
| Bunnutførelse | glatt, uten hull |
| Volum | 20 liter |
| Vekt | 2,13 kg |
| Materiale | PP |
| Produksjonsmerknad | Avhengig av råstoffer er fargesvingninger ikke til å unngå |
| Farge | Beholder, Lokk: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hengsler og kroker: Antrasittgrå lignende RAL 7016 |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon
Tilbehør


Formskåret myk skumpolstring til eurobeholdere
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
fra 442,97 kr







