Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 40 x 30 x 23,5 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 37 x 27 x 19,7 cm |
| Utnyttbar innvendig høyde i stabel | 19,7 cm |
| Sideutførelse | uten hull |
| Bunnutførelse | glatt, uten hull |
| Håndtak | lukkede |
| Håndtak langside | lukkede |
| Består av | 1x EG 43/22 HG BO 1x SD 43 |
| Volum | 20 liter |
| Vekt | 1,72 kg |
| Merknad | Ny design: Håndtak med radius, glatt bunnutførelse |
| Materiale | PP |
| Produksjonsmerknad | Avhengig av råstoffer er fargesvingninger ikke til å unngå |
| Farge | Beholder, Lokk: Sølvgrå lignende RAL 7001 Hengsler og kroker: Svart lignende RAL 9017 |
Produktinformasjon
Tilbehør


Formskåret myk skumpolstring til eurobeholdere
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
fra 433,60 kr




