Detaljer
| Utvendige mål L x B x H | 40 x 30 x 22 cm |
| Innvendige mål L x B x H | 37 x 27 x 21,5 cm |
| Utnyttbar innvendig høyde i stabel | 20,5 cm |
| Sideutførelse | uten hull |
| Bunnutførelse | glatt, uten hull |
| Håndtak forside | lukkede |
| Håndtak langside | lukkede |
| Volum | 20 liter |
| Vekt | 1,3 kg |
| Materiale | PP |
| Produksjonsmerknad | Avhengig av råstoffer er fargesvingninger ikke til å unngå |
| Farge | Sølvgrå lignende RAL 7001 |
Produktinformasjon
Tilbehør


Formskåret myk skumpolstring til eurobeholdere
EG S SEWW 43/22
EG S SEWW 43/22
fra 442,97 kr


Lokk for eurokasser
DE 43
DE 43
fra 32,05 kr



