Detaljer
| Dimensjoner L x B x H | 60 x 40 x 13,7 cm |
| Topplokk | perforert |
| Utførelse | 4 ben |
| Brutt sikringskant | ytre lås 7 mm |
| Vekt | 1,58 kg |
| Toleranse ± | 10% |
| Materiale | HD-PE |
| Farge | Svart lignende RAL 9017 |
| Merknad | Ikke egnet til høye hyller |
Produktinformasjon
Informasjon om produktsikkerhet og samsvar
Utskriftsversjon


