Detaljer
| Består av | Spann med lokk, metallbøyle med håndtaksrull |
| Diameter x høyde | 32,6 x 32,4 cm |
| innvendig høyde | 30,5 cm |
| Vekt | 657 g |
| Farge | Hvit lignende RAL 9016 |
| ISO-Volum | 20 liter |
| Bøyle | Metallbøyle med håndtaksrull |
| Lokk | med lokk |
| Materiale | PP |
| Består av | Spann med lokk, metallbøyle med håndtaksrull |
| Diameter x høyde | 32,6 x 32,4 cm |
| innvendig høyde | 30,5 cm |
| Vekt | 657 g |
| Farge | Hvit lignende RAL 9016 |
| ISO-Volum | 20 liter |
| Bøyle | Metallbøyle med håndtaksrull |
| Lokk | med lokk |
| Materiale | PP |
Konfigurer varen akkurat som du ønsker å ha den.
Du kan velge en ønskefarge for hver enkeltdel.