Szczegóły
| Wymiary zewnętrzne D x S x W | 31,1 x 23,3 x 13,6 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 27 x 17 x 11,5 cm |
| Uchwyt składany | brak |
| Wykonanie | Bez zamka |
| Uchwyty | Uchwyty zamknięte |
| Wykonanie boku | Zamknięte |
| Wykonanie dna | Gładkie, Zamknięte |
| Pojemność | 5,3 litrów |
| Ciężar | 633 g |
| Materiał | PP |
| Wskazówka dotycząca produktu | Ze względu na zastosowane surowce nieuniknione są różnice w kolorach |
| Kolor | Pojemnik, Pokrywa: szary błękitny podobne RAL 7001 Zawiasy i zatrzaski: szary antracytowy podobne RAL 7016 |
Informacja o produkcie
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności produktu
Wersja drukowana






